NOWY Egzamin teoretyczny kat C WPISUJCIE PYTANIA!!!

Tematy i wątki o najważniejszym - czyli o EGZAMINIE państwowym.

Re: NOWY Egzamin teoretyczny kat C WPISUJCIE PYTANIA!!! (27 lip 2013, o 21:48)

Teraz przydała by się kolejna literka do C

Re: NOWY Egzamin teoretyczny kat C WPISUJCIE PYTANIA!!! (29 lip 2013, o 19:21)

witam ja niestety dzisiaj podchodzilem po raz 8 i nic z tego przerobilem 3 playty lacznie jakies 3 tys. pytan cale to forum i nie wiem co jest grane caly czas brakuje mi 3-5 punktow nie wiem co jeszcze moge doczytac

Re: NOWY Egzamin teoretyczny kat C WPISUJCIE PYTANIA!!! (29 lip 2013, o 21:54)

Witam. Udało mi się zaliczyć te testy 71/74. Podchodziłem 3 razy. Pierwsze dwa praktycznie dzień po dniu. Na 3 podejście dałem sobie 3 miesiące:). Wg mnie podstawa to opanowanie tematyki godzin pracy, policjant na skrzyżowaniu, wyposażenie pojazdu i dokumenty w czasie kontroli. Zawsze miałem coś z tych dziedzin. Nie mówię już o skrzyżowaniach i przepisach ogólnych, czyli kat. B.
To forum naprawdę pomaga. Ostatni zestaw zaskoczył mnie tylko dwoma pytaniami. Co do reszty, to miałem wrażenie, że gdzieś już je słyszałem. Za trzecim podejściem w ogóle się nie spieszyłem. Czekałem na każde pytanie, nie przeskakiwałem. To naprawdę pomaga i uspokaja.

Re: NOWY Egzamin teoretyczny kat C WPISUJCIE PYTANIA!!! (8 sie 2013, o 14:09)

1.Jaka pozycje na tachografie nalezy ustawic podczas wyładowywania towaru?". Byly tam 2 mlotki, koperta i łozko.-odp 2 mlotki.
2.Wjezdzamy na teren strefy zamieszkania i przed auto wyjezdza nam czlowiek na wozku inwalidzkim i pytanie brzmiało (pewien nie jestem) czy w tej sytuacji mozna uzyc sygnalu dzwiękowego.
3.FILM. Jedziemy jakas waska droga i po prawej stronie za mura wychodzi grupa ludzi na droge i idzie przed naszyn autem.Nie bylo zadnego znaku strefy zamieszkania i pytanie brzmialo co nalezy zrobic w tej sytuacji . Jedna z odpowiedzi bylo " ustapic pierwszenstwa pieszym".

Dokładnie nie pamietam odpowiedzi bo ten egzamon mialem 1.5 tyg temu a ani na płytach od instruktora ani w internecie nie trafilem na te pytania. Jutro podchodze 3 raz i postaram sie zapamietac pytania i je tu dodac. Pozdro i powdzenia

Re: NOWY Egzamin teoretyczny kat C WPISUJCIE PYTANIA!!! (9 sie 2013, o 12:18)

Czesc.Własnie wrociłem z egzaminu z leszna ktory zdałem za 3 razem majac 68p.
1. Czy w tej sytuacji mozna skrecic w lewo(zdj ze znakiem nakazu jazdy w prawo)
2.Czy znak informuje nas o przejsciu dla pieszych? Był trójkątny znak informujacy o miejscu szczególnie uczeszczajacym przez dzieci.
3.Czy w tej sytuacji mozna na skrzyzowaniu pojechac prosto (film zielone swiatlo dla nas i na skrzyzowaniu policjant stojasy do nas bokiem i pokazujacy ze mamy jechac)< i tu trzeba sie dobrze przyjrzec bo nie jest to dobrze widoczne>
4.Przed nami auto osobowe nauki jazdy i pytanie czy podczas wyprzedzania nalezy zachowac szczegolna ostroznosc.
5. Autostrada 2 pasy ruchu zakret w lewo i przed nami auto na prawym pasie i pytanie czy mozna wyprzedzic auto z lewej strony.
6.Czy w tej sytuacji mozeny wykonac manewr cofania(wjezdzamy na most)
7.Pytanie brzmiało mniej wiecej tak: Ile czasu mozna jechac w nocy. odp 8,10 ,11? ja dałem 10 a to był strzał
8.Miałem tez pytanie o jakis papier potrzebny w transporcie czegos za granice ale była tylko jedna odpowiedz ligiczna w ktorej było cos własnie o transporcie miedzynarodowym.

Tyle pamietam jak sobie przypomne to dopisze. PS. Jakis instruktor tlumaczył dzisiaj dziewczynie ze ma byc zniesione utajnienie pytan ale kiedy to bedzie to nie mam pojecia. pozdro

Re: NOWY Egzamin teoretyczny kat C WPISUJCIE PYTANIA!!! (9 sie 2013, o 12:20)

podczas wymiany kola jaka pozycje nalezy ustawic na tachografie. odpowiedzi inna praca(to zaznaczyłem) odpoczynek ,i 3 opcji nie pamietam

Re: NOWY Egzamin teoretyczny kat C WPISUJCIE PYTANIA!!! (12 sie 2013, o 18:30)

Oblany pierwszy raz: pytania które zapamiętałam:
Czy za znakiem B1- zakaz ruchu w obu kierunkach można zawracać : tak/nie

Jaka jest prędkość na autostradzie samochodu do 3,5 tony?

Jak kierowca wykonuje swoje zadania jako inna praca to jaki jest znak graficzny? Były dwa młotki przecinające się, łóżko i kwadrat z przekątną linią w środku.

Ile wynosi skrócony tydzień pracy?

Jak mi się coś jeszcze przypomni to dopiszę.

Re: NOWY Egzamin teoretyczny kat C WPISUJCIE PYTANIA!!! (12 sie 2013, o 19:18)

Jak moze wystawać ładunek poza obrys tylni: 1,5 , 2 i jeszcze coś. Dwa było dobrze.
Jedziemy drogą i skręcamy w prawo na drogę na której jest ograniczenie do 40 i znak A-20 (odcinek jezdni o ruchu dwukierunkowym). Czy wjechaliśmy na drogę o ruchu w dwóch kierunkach tak/nie.

Re: NOWY Egzamin teoretyczny kat C WPISUJCIE PYTANIA!!! (1 paź 2013, o 12:39)

Witajcie.

Dołączyłem do grona osób które to cholerstwo mają za sobą :D
Zdałem za trzecim podejściem 68 pkt - mało ale ważne że zalicza
Faktycznie podziękowania dla osób które mają ochote sie podzielić pamiecią z egzaminow to sporo pomaga
tylko najgorsze że w euforii nie jest sie w stanie zapamietac tak sporo by Wam to ułatwić

Z pytań które zapamiętałem są takie.

Część Specjalistyczna:

* O ile % może przewyższać masa naczepy nasz pojazd
a) 60%
b) 50%
c) 40% - Prawidłowa

* Jakiego koloru powinno być oznaczenie wystającego towaru poza pojazd (Mniej wiecej tak to było sformuowane)
a) Pomarańczowy trójkąt
b) Biały kwadrat
c) Kwadrat białe paski na przemian z czerwonymi - Prawidłowa

*Co zrobimy jadąc późnym wieczorem i znad przeciwka jedzie pojazd
a) Nie pamiętam
b) Zmienimy swiatła drogowe na mijania -Prawidłowa
c) Nie pamiętam

* Gdzie powinno być umiejscowione oznaczenie przeworzących materiałów łatwopalnych
a) Tylko przód
b) Tylko tył
c) Przód i tył - Poprawna

Jak sobie coś jeszcze przypomne to napisze a z częsci zwykłej miałem pytania o wyprzedzaniu na podwójnej ciągłej pzycja policjanta co oznacza stojąc tyłem do Ciebie i takie standardowe czy można używać klakson by ostrzec przed niebezpieczenstwem czy mozna używać klakson by pośpieszyć pieszego wjazd do strefy zamieszkania trąbienie na osobe na wozki w strefie zamieszkania ... Powodzonka

Re: NOWY Egzamin teoretyczny kat C WPISUJCIE PYTANIA!!! (9 paź 2013, o 17:15)

Ale niektóre pytania były niesamowite.
Np. na zdjęciu widok na bramki przy wjeździe na autostradę i znak z prawej strony z rodzaju znaków zakazu (białe tło, czerwona obwódka z napisem pobór opłat - podobny do B32 + tabliczka T21 za "100m")
A pytanie:
Czy widoczny znak obowiązuje od miejsca jego ustawienia? TAK/ NIE???
Oczywiście w pierwszej chwili myśli krążą, że przecież "100 metrów" właśnie od jego ustawienia, a za chwilę...
no przecież sam znak zakazu nie oznacza, że już na jego wysokości jest bramka.
Dlatego poprawna jest "NIE" :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wokół egzaminu